Poštovné a doprava

1. Pro doručování zásilek využíváme zásilkovou službou PPL. Při platbě bankovním převodem účtujeme 90,- Kč (včetně DPH), při dobírce 120,- Kč (včetně DPH). Zásilková služba PPL garantuje dodání následující pracovní den po odeslání zboží.

2. Dále nabízíme možnost doručení přes Zásilkovnu. Při platbě bankovním převodem účtujeme 60,- Kč (včetně DPH), při dobírce 90,- Kč (včetně DPH).

3. V případě volby osobního odběru Vás budeme informovat e-mailem, jakmile pro Vás bude zboží připraveno. Osobní odběr z časových důvodů nabízíme pouze v rámci zlínského okresu.

4. U zásilek na Slovensko vzhledem k vyšším sazbám poštovného účtujeme za dodání zboží jednotnou sazbu 300,- Kč (včetně DPH).

5. Za odběr zboží v hodnotě vyšší než 1.500,- Kč (včetně DPH) v České republice je doprava zcela ZDARMA.

5. Při převzetí zásilky kupujícím, doporučujeme zboží od přepravce zkontrolovat, zejména neporušenost obalů, počet balíků a v případě jakýchkoliv závad, nejlépe písemně oznámit přepravci samotnému či prodávajícímu.

Novinky Akční nabídka Hračky skladem Hračky podle kategorií Novinky

16. 12.

Pokud se zajímáte o zdravou výživu a zejména bezlepkové potraviny, můžete navštívit náš partnerský web CeliakShop, kde naleznete velký výběr bezlepkových produktů a dalších potravin pro celiaky.

23. 11.

Další novinkou v naší nabídce jsou úžasné kreativní magnetické stavebnice, které unikátním způsobem napomáhají rozvoji kreativity a představivosti dětí. Pomocí magnetických dílků mohou děti sestavit stovky jedinečných kombinací barev a tvarů. Děti mohou stavět mosty, domy, zvířata a cokoliv dalšího, co je napadne, vše záleží pouze na jejich představivosti. Skvělá příprava pro budoucí architekty. Stavebnice vyhrály cenu nejlepší didaktická hračka.

17. 03.

Do naší nabídky jsme zařadili další ze série dřevěných didaktických hraček od firmy Beleduc, specializující se zejména na edukativní hračky vhodné také pro mateřské školy. Zejména speciální vrstvové výukové puzzle pomůže vašim dětem osvojit si hravou formou základy přírodovědy, biologie a přinese jim mnoho dalších praktických vědomostí.

Newsletter

Zaregistrujte si Vaši e-mail adresu pro zasílání novinek.