Velkoobchodní prodej

Jestliže jste obchodníci s hračkami a zaujala Vás naše nabídka, nabízíme Vám možnost obchodní spolupráce. Naše kompletní nabídka zahrnuje více než 3.000 položek a zaměřuje se zejména na didaktické a kreativní hračky, které podporují motorické schopnosti, kreativitu a logické myšlení dětí.

V případě zájmu Vám zašleme obchodní podmínky spolupráce. Našim distributorům nabízíme  velmi zajímavé podmínky. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte zde.

Novinky Akční nabídka Hračky skladem Hračky podle kategorií Novinky

16. 12.

Pokud se zajímáte o zdravou výživu a zejména bezlepkové potraviny, můžete navštívit náš partnerský web CeliakShop, kde naleznete velký výběr bezlepkových produktů a dalších potravin pro celiaky.

23. 11.

Další novinkou v naší nabídce jsou úžasné kreativní magnetické stavebnice, které unikátním způsobem napomáhají rozvoji kreativity a představivosti dětí. Pomocí magnetických dílků mohou děti sestavit stovky jedinečných kombinací barev a tvarů. Děti mohou stavět mosty, domy, zvířata a cokoliv dalšího, co je napadne, vše záleží pouze na jejich představivosti. Skvělá příprava pro budoucí architekty. Stavebnice vyhrály cenu nejlepší didaktická hračka.

17. 03.

Do naší nabídky jsme zařadili další ze série dřevěných didaktických hraček od firmy Beleduc, specializující se zejména na edukativní hračky vhodné také pro mateřské školy. Zejména speciální vrstvové výukové puzzle pomůže vašim dětem osvojit si hravou formou základy přírodovědy, biologie a přinese jim mnoho dalších praktických vědomostí.

Newsletter

Zaregistrujte si Vaši e-mail adresu pro zasílání novinek.